VOTVÍRÁK 2019 – UNIVERZÁLNÍ DÁREK PRO CELOU RODINU!

15 Prosinec, 2018 Akce Žádný komentář
VOTVÍRÁK 2019 – UNIVERZÁLNÍ DÁREK PRO CELOU RODINU!

Celofestivalová vstupenka jako dárek k Vánocům? Proč ne! Vždyť za cenu jednoho klasického koncertu uvidíte více jak šedesát nejlepších českých a slovenských kapel a ještě spolu skvěle strávíte čas.

Pozor – zlevněné vánoční vstupné s kempem za 339,- Kč bude k dispozici pouze do 31.12.2018. Stačí jen kliknout!

HAPPY HOURS

17.12. – celý den / zvýhodněná cena Klubová karta STANDARD na 339 Kč / KOMBI za 499 Kč

  1. – 31.12. každý den mezi 15-16 hod  / zvýhodněná cena Klubová karta STANDARD na 339 Kč/ KOMBI za 499 Kč

PRODEJ

Nejvýhodněji přímo na webu www.votvirak.cz

a předprodejní sítě www.ticketstream.cz a www.ticketportal.cz

PROGRAM

A že nevíte, co vás čeká?

Široká nabídka jídel a pití, noví přátelé a skvělé zážitky, pouťové atrakce, adrenalin, spousty zábavy a k tomu všemu bohatý hudební program na čtyřech podiích. Těšit se můžete na kapelu Kryštof, Horkýže Slíže, Rybičky 48, Wohnout, Těžkej Pokondr, Dogu a mnoho dalších.

Festival Votvírák – největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení – proběhne od 14. do 16. června 2019 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.  

 

Informace o klubových kartách

V prodeji jsou Klubové karty typu:

STANDARD     379 Kč   https://www.votvirak.cz/eshop/#5

KOMBI             549 Kč   https://www.votvirak.cz/eshop/#6

VIP                 1500 Kč   https://www.votvirak.cz/eshop/#11

VIP GOLD      1500 Kč   https://www.votvirak.cz/eshop/#7 

PARKING         200 Kč   https://www.votvirak.cz/eshop/#9

Děti do 130 cm výšky v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma.

Klubové karty zakoupíte již dnes prostřednictvím festivalového webu www.votvirak.cz a také v předprodejní síti společnosti Ticketstream a Ticketportal.

 

kontakt: Martina Jablanovská, 773022238, jam-pr@email.cz

 

 

 

 

    

 

 

 

   

   

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valmez 2018

Valmez 2018

Letošní, již sedmý ročník valašskomeziříčského multižánrového hudebního festivalu VALMEZ 2018, se bude konat v sobotu 27. října 2018. Co mohou návštěvníci očekávat? Především velkou dávku kvalitní muziky všech žánrů v podání valašskomeziříčských muzikantů nebo místních rodáků. Vyvrcholením festivalu bude křest kompilačního CD Valmez 2018, na kterém se podílely místní kapely, z nichž některé na festivalu vystoupí. O které kapely tedy půjde. Nahoře ve velkém sále KZ již od 15-ti hodin vystoupí alternativní Cirkus Láskohrad a v padesáti minutových intervalech budou následovat Die Butterfly, Jan Hlucháň band, Nylon Jail, Docuku a The Dust. Na začátku vystoupení kapely Docuku proběhne již zmíněný křest kompilačního CD. A na co se můžeme těšit dole v M-klubu? V 15.50 zahájí metalové peklo nové meziříčské seskupení Newspeak. Opravdu špičkový metalcore vysoké úrovně. Dále budou následovat v padesáti minutových intervalech Alergie, Artificial Life, Secrets of Separation, Battle od Valmez a Antirádio punkový flašinet. Za zvláštní zmínku stojí jedinečný projekt tří kapel a to Facan, Harom a Black Adder pod názvem Battle of Valmez, který vypukne v M-klubu od 22.45. Podrobný program a vše o festivalu, včetně videí a fotografií z předchozích ročníků, naleznou zájemci na webu festivalu www.valmezfest.cz.
O návštěvníky bude jako každoročně dobře postaráno. Dostatek jídla a kvalitního pití je samozřejmostí. Vstupné je lidové. Pouhých 100,- Kč na celý festival, v předprodeji dokonce jenom 80,- Kč. Takže neváhejte a ve svých plánech na měsíc říjen si zatrhněte datum sobota 27. října 2018. Jak již bylo řečeno, festival začíná již v 15. hodin.