Nejlepší tribute bandy Rolling Stones, Led Zeppelin, AC/DC a Guns n‘ Roses na jednom pódiu

Nejlepší tribute bandy Rolling Stones, Led Zeppelin, AC/DC a Guns n‘ Roses na jednom pódiu

Čtrnáctý večer legend proběhne v pátek 3. 11. 2017 od 18 hodin, tradičně v brněnském Semilasse. Na akci vystoupí přední tribute bandy Rolling Stones, Led Zeppelin, AC/DC a Guns n‘ Roses. Na návštěvníky tak čeká večer plný energického rock’n’rollu.

Po 8 letech se na Večer legend vrací revival Rolling Stones. V duchu slavné písně od Stones It’s Only Rock ‚n Roll (But I Like It) nabízí rockovou show s autentickým zvukem i představením ve stoneovských kostýmech. Kapela na Večeru legend oslaví již 20 let svého fungování.

Oblíbený tribute band Myst zahraje skladby Led Zeppelin z celé mozaiky jejich tvorby. Kapela, která je s Večerem legend neodmyslitelně spojena, se představí v brněnské premiéře s novým zpěvákem.

Po 5 letech se na Večer legend vrací AC/DC Bon Scott Memorial Band, který připomene nezapomenutelnou osobnost zpěváka skupiny AC/DC – Bona Scotta. Neuvěřitelně věrohodný hlas zpěváka Mirka Matušů spolu s precizní sólovou kytarou a rytmikou jsou poznávacím znamením této skupiny.

Ze Slovenska přijede tribute Guns n‘ Roses a po velkém úspěchu se na legendách objeví podruhé po rok a půl dlouhé pauze.

Vstupenky jsou k dostání za 250 Kč v předprodeji (v síti Ticketportal, SMSticket a v obvyklých brněnských předprodejích – KC Semilasso, Indies, v Domě pánů z Lipé), na místě budou stát 290 Kč. Vzhledem k obvykle vyprodané akci doporučujeme divákům využít předprodejní sítě.

 

VEČER LEGEND 14

 

  1. 11. 2017, od 18 hod, Semilasso

 

ROLLING STONES Revival Band Brno
LED ZEPPELIN Revival Myst
AC/DC Bon Scott Memorial Band

GUNS N‘ ROSES Tribute Band Slovakia

 

Předprodej vstupenek: https://www.ticketportal.cz/Event/Vecer_legend_14

www.vecerlegend.cz

11. VEČER LEGEND

14 Březen, 2016 Akce, Brno
11. VEČER LEGEND

Večer legend spojí hudbu rockových hvězd na jedno pódium už pojedenácté. Na akci zazní výběr těch nejlepších revivalových skupin – Led Zeppelin, Queen, Guns N‘ Roses a Pearl Jam. Koncert proběhne v brněnském kulturním centru Semilasso v pátek 8. 4. 2016 od 18 hodin.
“11. Večer legend přinese exkurzi rockovou historií. Představí vždy jednu z význačných kapel, jejíž vznik je spojený s danou dekádou minulého století”, sdělil organizátor koncertu Pavel Lojda. Za 60. léta to bude energická hudba Led Zeppelin, v 70. letech spatřila světlo světa jedinečná skupina Queen, 80. léta přivedla na svět bouřlivé Guns N‘ Roses a vlna grunge v 90. letech zrodila dnes již legendární Pearl Jam. Návštěvníci si tak mohou poslechnout naživo to nejlepší ze čtyř dekád rocku v podání špičkových tribute bandů.
Revival Led Zeppelin The Myst jako jediná kapela vystupoval díky mimořádné přízni fanoušků akce na každém ročníku Večeru legend. Skupina Queenie v čele se zpěvákem Michalem Kluchem má za sebou desítky koncertů po celé Evropě a předvádí dokonale věrnou hudební i vizuální stránku koncertu Queen. “Letošní Večer legend představí také dvě na akci debutující kapely, vynikající Guns N‘ Roses Tribute Band z Bratislavy a Pearl Jam Tribute Band The Fakers” doplnil Pavel Lojda.
Vstupenky jsou v prodeji za 250 Kč v KC Semilasso, obvyklých brněnských předprodejích a v síti Ticket portal. Na místě bude stát vstupenka 290 Kč. Kompletní informace a aktuality naleznete na www.vecerlegend.cz
Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1647492238853219
Facebook profil akce: https://www.facebook.com/VE%C4%8CER-LEGEND-234924366560189/?fref=ts

VEČER LEGEND 11, 8.4.2016, od 18 hodin, Semilasso, Brno
4 DEKÁDY ROCKU
60s LED ZEPPELIN (MYST COVER BAND)
70s QUEEN (QUEENIE WORLD QUEEN TRIBUTE BAND)
80s GUNS N‘ ROSES (TRIBUTE BAND BRATISLAVA)
90s PEARL JAM (TRIBUTE BAND THE FAKERS)

Kontakt pro další informace:
Pavel Lojda, Glanc Music
lojda@semilasso.cz
mob: +420 736 281 559
www.semilasso.cz, www.vecerlegend.cz

Markéta Irglová @ SONOCENTRUM, Brno 8. 11. 2014

12 Listopad, 2014 Brno, Fotoreporty
Markéta Irglová @ SONOCENTRUM, Brno 8. 11. 2014

Křest nového CD MUNA oskarové Markéty Irglové jsem si nemohl nechat ujít. První zastávka českého koncertování zpěvačky se odehrála opět v Brně (viz. můj článek na Brnovinkách –

křest CD Anar). Předskokanem byla indie zpěvačka s vlastními texty z Izraele Rosi Golan. Číst dál…

Bezobratři @ Vinotéka Tondy Bukovského, Brno, 9.6.2014

10 Červen, 2014 Brno, Fotoreporty
Bezobratři @ Vinotéka Tondy Bukovského, Brno, 9.6.2014

Volné hraní kapely Bezobratři ve vinotéce Tondy Bukovského. Kapela zahrála písně z nového alba Desátý den trní a přišlo i na starší kousky z alb BezCeler a BezObav.

Číst dál…

Iron Maiden @ Velodrom, Brno, 8. 6. 2014

9 Červen, 2014 Brno, Fotoreporty
Iron Maiden @ Velodrom, Brno, 8. 6. 2014

Druhou červnovou neděli se brněnská metropole stala centrem fanoušků Iron Maiden z širokého okolí – heavymetaloví matadoři zde sehráli svůj koncert v rámci turné Maiden England.

Číst dál…

Odchod legendy: Jaromír Hnilička v SONO CENTRU vystoupil na Jazzové mši

6 Červen, 2014 Brno, Fotoreporty
Odchod legendy: Jaromír Hnilička v SONO CENTRU vystoupil na Jazzové mši

Poslední vystoupení legendárního trumpetisty a bývalého člena orchestru Gustava Broma, Jaromíra Hniličky se konalo ve čtvrtek 5.června v Sono centru na Jazzové mši, aneb Jazz-thanasii.

Číst dál…

Helena Vondráčková oslavila 50 let na scéně i v brněnském Sono Music Clubu.

30 Květen, 2014 Brno, Fotoreporty
Helena Vondráčková oslavila 50 let na scéně i v brněnském Sono Music Clubu.

Jedna z nejslavnějších českých zpěvaček zavítala do Brna ku příležitosti letošního jubilea 50ti let na scéně.
Galakoncert se konal ve zbrusu novém brněnském klubu Sonocentrum a už po několikáté se jej podařilo naplnit. Sonocentrum upoutá svým vzhledem už zvenku a po příchodu dovnitř je vaše zaujetí ještě větší.
Na Helenu Vondráčkovou se přišlo podívat plno jejich příznivců všech věkových kategorií.

Číst dál…

Druhý fotoreport z Brněnského Majálesu!

13 Květen, 2014 Brno, Fotoreporty
Druhý fotoreport z Brněnského Majálesu!

Fotky z jedenáctého ročníku Brněnského Majálesu , který se uskutečnil 7. května 2014 na brněnském výstavišti, od Martina Krby.

Číst dál…

První fotoreport z Brněnského Majálesu

První fotoreport z Brněnského Majálesu

Jedenáctý ročník brněnského Majálesu se uskutečnil na brněnském výstavišti 7. května 2014. Festival začínal již o půl dvanáté průvodem z náměstí Svobody, kde pokáceli Májku. Samotnému festivalu předcházela řada doprovodných akcí pro širokou veřejnost.

Číst dál…

Největší hudební klub v ČR otevřen! Diskotéka s Goldfish v Brně

Největší hudební klub v ČR otevřen! Diskotéka s Goldfish v Brně

Sny jsou od toho, aby se splnily, dlouho očekávaná stavba na ulici Veveří, slibující největší český hudební klub se konečně otevírá. Koncert se uskutečnil dne 25. dubna 2014.

Číst dál…