Metalgate tour kapel Abstract Essence a Ascendancy míří do Valmezu

Vsetínské metalové kapely Abstract Essence a Ascendancy vyrazily letos na jaře na společné turné po klubech České republiky a v rámci něj se zastaví také v meziříčském M-klubu. V průběhu večera se jako hosté představí kapely Porta Inferi a Score In Sight. Koncert z turné Metalgate tour 2013 je naplánován na sobotu 20. dubna od 20 hodin.

Obě kapely odstartovaly společné turné již začátkem března v brněnské Melodce a závěrečný koncert se uskuteční právě v meziříčském M-klubu, kde si místní fanoušci experimentálního, melodického a prog/power metalu přijdou na své. Abstract Essence představí čerstvě vydané koncepční album Love Enough a Ascendancy naopak nové členy kapely.

Abstract Essence absolvovali úspěšnou šňůru již v roce 2010, kdy vyrazili na turné k tehdy nové desce Manifest a Ascendancy za sebou mají velmi úspěšnou a rozsáhlou koncertní sérii s kapelou Arakain v roce 2011. Obě kapely se na současné turné pilně připravovaly a v průběhu všech zastávek určitě i zdokonalily, takže se můžeme těšit na skvěle našlapaný metalový koncert.

Vstupenky jsou v klasickém předprodeji v Informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

Abstract Essence

Komentáře

Žádné komentáře.

Buďte první s vašim komentářem!

Přezdívka:

Email:

Homepage:

Váš komentář:

Přidat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.