Festival v Přeštěnicích připravil spousty změn!

4. července, 2013 Akce Žádné komentáře

Festival Přeštěnice, který se koná 11.7.2013 – 13.7.2013 v malebném prostředí lesů a luk přichystal pro návštěvníky letošního ročníku řadu příjemných překvapení!

Tentokrát už na čtyřech pódiích se vystřídají nejen kapely z tuzemské špičky, skvělí zahraniční hosté, ale řada mladých talentů a kapel. Novinkou je divadelní stan, Dirt Jam BMX,, tak čtvrteční Warm UP přímo v areálu festivalu.

Již druhým rokem své síly s pořadateli spojil magazín HelpMusic a projekt Helpband, a pro letošní ročník i soutěž Skutečná liga, ti svými talenty rozšíří a zpestří program festivalu.

Na druhé tzv. HELPMUSIC stage dostanou prostor mladé, talentované kapely, ale i ostřílené kapely  festivalových pódií jako jsou Prago Union, Imodium, Rybičky 48, Airfare nebo Medvěd 009!

Festival v Přeštěnicích navštěvuji každým rokem a nabídka podílet se na plánování programu se neodmítá. Prostoru pro mladé kapely není nikdy dost a tohle je příležitost jak ukázat návštěvníkům,      že  si své místo na slunci zaslouží.“ Řekla šéfredaktorka magazínu Martina Jablanovská

Proti zajímavému programu festivalu, který už teď nabízí tradiční a oblíbené festivalové kapely, jako je David Koller, Wohnout, UDG, a další, poskytne HelpMusic návštěvníkům kapely a interprety z jiných oblastí a žánrů, aby doplnil barevné spektrum programu.

Podrobný program bude k dispozici na www.prestenice.cz.

 

 

Helpband :

(V Praze 15. září 2010) Současná situace v tuzemské hudební branži dala šanci vzniknout projektu HelpBand. Úzký tým nové agentury by měl českým hudebníkům pomáhat s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managmentem, bookingem                              a získáváním reklamních ploch a prostor. Projekt HelpBand chce talentovaným a pracovitým muzikantům zajistit i patřičnou medializaci. V této době už probíhají jednání s konkrétními médii, jako jsou hudební radia, televize, časopisy, deníky a internetové portály. Kapely, které se rozhodnou zapojit do projektu, získají profesionální zázemí k svému dalšímu růstu a vývoji.

Přeštěnice

Komentáře

Žádné komentáře.

Buďte první s vašim komentářem!

Přezdívka:

Email:

Homepage:

Váš komentář:

Přidat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.