Pojďme oslavovat radost ze života na Majáles

Oslavy studentského života se blíží a mnoho nadšenců již drží ve svých rukou vstupenku. Letošní Majáles však přináší mnoho nového a osvěžujícího. Vstupenka je nyní v elektronické podobě, což velmi usnadňuje přístup k festivalovým hrám a aktrakcím. Vše pod hesly plynulost, rychlost a pohodlí.

Majáles se vždy pyšní skvělou atmosférou, která na Vás dýchá příchodem jara. Nejpestřejší částí je průvod, který nás vždy mile překvapí. Maskovaní kejklíři na vyzdobených vozech, rozesmátí klauni tančící vpřed, nesmělé pricenzy ploužící se za rozesmátými balonky, toť vše a mnoho dalších můžeme na Majálesu potkat. Možná přijde i kouzelník:)
Toto je jen začátek. Je potřeba zvolit krále a královnu Majálesu. Bez těchto hlavních aktérů by studentský
život ztratil své kouzlu. Každý potřebuje vůdce. Bude to boj, který vyhraje jen jeden. Všichni kandidáti jsou jistě plně připraveni. Čím asi překvapí své poddané?
Všichni vesele utancovaní, uzpívaní a nabytý energií se plouží s králem v čele do noci temné, májové. Letošní Majáles přinese největší podia všech dob s nejlepším vizuálním a hudebním efektem. Hudební program je naplněn skvělými muzikanty, které si nelze nechat ujít.
Můžeme se těšit na Sto Zvířat, Fast Food Orchestra, slovenské Polemic, Rybičky 48, Voxel a mnoho dalších. Když čtu letošní program, úplně mi buší srdce nadšením a nedočkavostí. Už se vidím jak vesele skotačím v prvních liniích a obdivuji lidi kolem mě. Každý ton, nota mi vjíždí do uších a já už jsem totálně v tranzu. Už vnímám jen jedno. Majáles. Majáles. Ano, toť sladký jest studentský život. Vážně si to chcete nechat ujít? I don’t think so:)
Všichni vyražte na letošní Majáles. Pojdme oslavovat ten sladký a vyzrálý studentský život.
Letošní Majáles přinese to skutečné “Májové”.

Tereza Berkyova

Komentáře

Žádné komentáře.

Buďte první s vašim komentářem!

Přezdívka:

Email:

Homepage:

Váš komentář:

Přidat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.