Fotoreport z prvního ročníku Zloun festu!

14. května, 2014 Fotoreporty

Hudební festival Zloun fest se konal na cyklistickém stadionu u města Louny. Bohužel se pro nemoc nezúčastnila GABRIELA GUNČÍKOVÁ. I díky tomu získali ostatní nějaký čas navíc na svá vystoupení.

První sobotní tóny obstarala Pardubická skupina CATE. Jako další zahrála LOLA BĚŽÍ svúj svěží rock. Poté zvedli diváky „přespolní“ TOTALNÍ NASAZENÍ ze Slaného. Jejich punk-metal vystřídalo funky s rockovými prvky v podání skupiny SIMLE MUFFIN.

Podium ovládli Pražští DILATET, kteří zde zároveň pokřtili nové CD „Druhá tvář“, aby poté předali štafetu svým sousedům z Říčan, punk-rockové formaci ZakazanÝ Ovoce.

Prostor před podiem se zcela zaplnil při vystoupení ANETY LANGEROVÉ. Po ní zaplnily stadion tvrdší tóny skupiny HENTAI CORPORATION.

PETR BENDE na cimbálovkou předvedl velmi zajímavé vystoupení.

Muzika zase přitvrdila, na stage nastoupila skupina PRAGUE CONSPIRACY, ale po jejich vystoupení začalo pršet. Ani vydatný déšť neodradil diváky od vystoupení VĚRY SPINAROVÉ &ADAM PAVLÍK BAND.

Poté už festival patřil dešti a tvrdé muzice. PREMIÉR pokřtil nové CD „zvířátko s pocitem narkomana“ a jako přídavek zahrál Hrobaře. KREYSON s domácím LÁĎOU KŘÍŽKEM se zahalil do mlhy a modrého světla aby předvedl něco z nejnovějšího počinu „Návrat Krále“. Pak se navrátil i rock v podobě UDG a poté i WOHNOUT. Až z Karviné přijela skupina DOGA a na úplný závěr zase jedna přespolní-punkoví DOLEMA IN CINEMA. Až na déšť se festival velmi vydařil a nezbývá, než se těšit na další ročníky.

Richard Karban