Albert Černý: Vystoupení ve Valašském Meziříčí jsem si užil!

21. července, 2014 Rozhovory

Přinášíme Vám krátký rozhovor s Albertem Černým, pořízený po koncertu Lake Malawi na Gulášfestu ve Valašském Meziříčí.

Jaký byl dnešní koncert ve Valmezu?

Já jsem si to moc užil, protože bylo moc hezky a poslouchalo nás hodně lidí a vypadali, že je to zajímá, že byli takoví pozorní.

DSC_4288

Styl Lake Malawi se hodně liší od původní tvorby Charlie Straight, co inspirovalo Vaši tvorbu a přeměnu kapely?

Hlavní rozdíl je v tom, že jsou tam jiní lidé. Myslím si, že Patrick Karpentski a Jeronym Subrt hodně obohacují to, co děláme s Pavlem, ale je to subjektivní. Pro některé se to změnilo a pro některé je to zase hodně podobné a jsem to pořád já.

Na akcích jste hodně pozorný k fanynkám i fanouškům. Byl byste pro vytvoření VIP projektu, který by zvýhodňoval největší fans vybraných kapel?

Asi ne. Já si myslím, že nejlepší je se s těma lidma třeba potkat a třeba pokecat, nebo se s nima nějak skamarádit víc. Když už si pamatuješ, jak se někdo jmenuje, co se mu třeba stalo, kde bydlí… Tak já myslím, že ho to potěší, když mu to můžeš říct, když ti třeba může říct, že se pohádal s mamkou, nebo že má teď nového psa a ty už si ho teď pamatuješ a je teď už víc tvůj kámoš, než fanoušek. Tak to je pro mě ten VIP fanklub. Ne to, jestli někdo má na sobě nějaké trička, nebo náleží k nějaké skupině.
DSC_4378
Děkuji za rozhovor.

Díky.
Za Hudební stránky se ptal Tomáš Babický,  odpovídal Albert Černý z kapely Lake Malawi.