Malá scéna za oponou zve na recitál Evy Henychové

Eva Henychová 3_foto Ota NepilýMalá scéna za oponou Kulturního zařízení přivítá na svém pódiu charismatickou zpěvačku a kytaristku Evu Henychovou, která se po nějakém čase vrací do Valašského Meziříčí. Písně nejen z nejnovějšího alba představí v recitálu s názvem Osamělá hvězda ve čtvrtek 9. října od půl osmé večerní.

Originální folková šansoniérka Eva Henychová na svých koncertech oslovuje publikum napříč generacemi. Především lidi přemýšlivé, tázající se a hledající. Komorní atmosféra Malé scény je pro ni tedy jako stvořená. Toto intimní prostředí dá vyznít její něžné hudbě s otevřenými texty provokujícími k zamyšlení. Zlínská rodačka se věnuje hudbě již od útlého dětství, kdy se také objevila v jedné z hlavních rolí seriálu My holky z městečka a jako jediná ji také nazpívala.

Za svou hudební kariéru vydala doposud čtyři autorská alba, z nichž poslední s názvem Sinaj vyšlo v roce 2010. Na recitálu ve Valašském Meziříčí zazní také písně z předešlých alb Svítání, Za stěnou z papíru a Všechno je jinak.

Vstupenky na říjnový koncert Evy Henychové jsou v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2014)

Ondřej Smolka, PR Manager, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, p. o.

Kontakt: tel. 739 470 291, email: smolka@kzvalmez.cz