Dymytry zopakují v Praze a Ostravě svůj megakoncert

Maskovaná kapela Dymytry se rozhodla navázat na koncert „Monstrum“ v Malé sportovní hale. 19. prosince vypustí své Monstrum v Pražském Foru Karlín a 21. prosince v Ostravě v Trojhalí Karolína. Navíc vydávají i nový klip jako připomínky atmosféry jarního koncertu na singl Pot a krev.


Sbory do mezihry nového singlu Dymytry natočili na letošním Metalfestu v Plzni a obrazovou část pořídili na vyprodaném koncertě v Malé sportovní hale u příležitosti oslavy 15 let pod maskou. Mix vznikl v německém studiu u producenta Kristiana Kohleho, v Čechách se na produkci singlu podílel již tradičně René Rypar a Jaro Lukáč.

Kapelník Jirka Dymo Urban k tomu řekl: „Zájem o Monstrum byl na jaře obrovský, spousta lidí nám psalo, že je mrzí, že nestihli koupit lístky. Dlouho jsme přemýšleli a nakonec jsme se rozhodli tuhle megaakci zopakovat jako vánoční dárek pro všechny naše fanoušky. Celý podzim jedeme turné po Německu společně s našimi kamarády Hämatom, takže bychom si doma v Čechách vůbec nezahráli a to by nás mrzelo.“ Právě zmiňovaní němečtí Hämatom doprovodí kapelu i na pražském koncertě.

https://youtu.be/GVFrJcn58yg

Převzato z

Komentáře

Žádné komentáře.

Buďte první s vašim komentářem!

Přezdívka:

Email:

Homepage:

Váš komentář:

Přidat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.