Metalový nářez přivezou Törr a Debustrol

torr.jpg

Všichni příznivci metalu si přijdou na své na začátku února, kdy do Valašského Meziříčí přijedou legendy tohoto žánru, Törr a Debustrol. Začátkem tohoto roku vyrážejí na společné turné, jež nese název Kladivo na Antikrista. Základy M-klubu se zatřesou přesně 8. února od 20.00 hodin.

Black metaloví Törr vyrážejí s thrash metalovými Debustrol na společné turné po celé České republice na konci ledna. V rámci turné Kladivo na Antikrista se zastaví pouze ve dvanácti nejprestižnějších klubech.“Jsme rádi, že kapely zahrnuly M-klub do svého turné. Tento žánr má ve Valašském Meziříčí silnou základnu fanoušků, což dokazují i předešlé koncerty Debustrolu tady v M-klubu,“ sdělil dramaturg M-klubu David Schwager. Obě kapely si pro své fanoušky připravily opravdovou lahůdku. Každá odehraje své vlastní vystoupení v obvyklé koncertní délce a na závěr fanouškům nadělí společnou show Debustorr. “V show s názvem Debustorr si zahrají obě kapely společně své dva největší hity dohromady a přidají ještě cover verzi společné oblíbené skupiny, kterou však prozrazovat nebudeme,“ doplnil Schwager.

Historie skupiny Törr sahá až do roku 1977 a je považována za jednu z prvních českých black metalových skupin u nás. Za svou dosavadní kariéru vydali čtrnáct alb a stali se respektovanou a uznávanou kapelou nejen u nás. Kapela vystupuje ve služení Ota Hereš, Radek Sladký a Honza Bart Baroš. Svou historii má za sebou také mladoboleslavská thrash metalová kapela Debustrol. Na metalové scéně se objevili v roce 1986 a od té doby pustili do světa deset plnohodnotných desek.

Jako host se na koncertním turné představí kapela Anarchuz, jenž se bude diváky snažit připravit do pořádné metalové nálady. Vstupenky na únorový koncert můžete zakoupit již teď v Informačním centru ve Valašském Meziříčí za 180 Kč. Na místě budou k dostání za 250 Kč.

(smo)

Leave a Reply