Návrat Lišky, Poláška a Zbrožka na meziříčskou scénu

Po loňském úspěchu představení Milostný trojúhelník se pánové Liška, Polášek a Zbrožek vracejí zpět na místo činu se svým improvizační show s názvem Milostný trojúhelník II. Vždy originální divadelní představení se v sále Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí uskuteční v pondělí 22. dubna od sedmé hodiny večerní.

Milostný trojúhelník II. je osvědčeným kusem v podání autorského hereckého tria Pavel Liška, Martin Zbrožek a Josef Polášek, o čemž se mimo jiné přesvědčili i meziříčští diváci na začátku loňského roku. Ve druhém představení nás již výše zmiňovaní pánové opět zavedou do zákulisí divadelní šatny, kde vstoupíme do soukromí tří kamarádů a kolegů a budeme svědky odkrývání složitosti jejich vztahů.

Představení je jakýmsi herecko-psychologickým balancem tří odlišných klaunů a díky tomu, že se jedná o improvizované představení, je zaručeno, že Milostný trojúhelník nebude nikdy stejný, ale vždy jedinečný. Chybět nebude ani živá hudba, taneční a pěvecké kreace či přímý kontakt s diváky, kteří možná budou moci ovlivnit i celkový průběh inscenace, kdo ví, co se v Milostném trojúhelníku nakonec odehraje!

Vstupenky na dubnové představení Milostný trojúhelník II. je možno zakoupit v Informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

Milostný trojúhelník

Komentáře

Žádné komentáře.

Buďte první s vašim komentářem!

Přezdívka:

Email:

Homepage:

Váš komentář:

Přidat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.