DSC_8217

V sobotu 12.12. od 18:00 se otevřou brány Malé sportovní haly na Holešovickém výstavišti v Praze. Své 33. narozeniny zde oslaví punková legenda Visací zámek.
Visáči si připravili pro tuto akci speciální prodloužený dvouhodinový set, během kterého zazní průřez tvorbou této punkové legendy. Těšit se můžete na mnoho hostů. Například bude k slyšení unikátní provedení písně Traktor, kdy hutný kytarový zvuk doplní hostující kytaristé, podobně jako tomu bylo v nedávno prezentovaném klipu Visacího zámku, kdy píseň Traktor odehrálo 33 kytaristů. Absolutně unikátní zážitek slibuje, rovněž vystoupení dechové hudby Kolíňanka v rámci koncertního setu Visacího zámku.
Pro návštěvníky akce je připraven šesti hodinový koncertní blok, ke kterému přispějí i hosté, punkové legendy Plexis a slovenská Slobodná Európa. Výroční koncert Visacího zámku je povinností pro každého opravdového fanouška. Pokud jste nestihli zakoupit lístky v předprodeji, nezoufejte vstupenky bude možné zakoupit i na místě. Akce startuje v sobotu 12.12. v 18:00.

DSC_8243

Martina Jablanovská
773 022 238